Sturen op resultaat
Bij Rockwise hebben we daar iets voor bedacht, namelijk het meetbaar maken van aanvragen via formulieren! Door de formulieren in eerste instantie te koppelen aan bijvoorbeeld Google Sheets, worden aanvragen rechtstreeks ingeschoten in overzichtelijke kolommen. Achter die kolommen kun je de kwaliteit beoordelen en zodoende bijhouden wat voor aanvragen er bij je binnenkomen.
Stap 1 is daarmee gezet. De volgende stap is dat wanneer de aanvragen in behandeling zijn er uiteindelijk een orderwaarde gekoppeld wordt aan de betreffende aanvraag, zowel in de situatie, waarbij de order wel doorgaat, maar ook als deze niet doorgaat. Op die manier kan vervolgens inzichtelijk gemaakt worden wat het genereren van aanvragen kost in verhouding tot wat het je oplevert.
Het meetbaar maken van waardes kan ver gegaan, tot de koppeling met je offerte systeem aan toe, waarbij we de aanvragen rechtstreeks inschieten in het offertesysteem en verzonden offertes een waarde terugsturen naar het document waarin de aanvragen worden bijgehouden.